Zrobię z mojej córki sławną modelkę
  Foto: |
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Moja córka jest piękna, ma idealne wymiary, powinna zostać fotomodelką – tak mówią mamy, które dziś poznacie. Dziewczyny już stawiają swoje pierwsze kroki przed obiektywem, ale czy zrobią karierę? To oceni nasza ekspertka.

 


21- letnia Marika ma już na koncie udział w konkursie piękności w lokalnej gazecie i tytuł vice miss. Jej mama Ilona wierzy, że niedługo zrobi też karierę jako fotomodelka, a wtedy ona zostanie jej managerką…

 

19-letnia Wiktoria od 5 lat próbuje odnieść sukces w modelingu. Wspiera ją w tym mama, która zainwestowała w jej karierę już 20 tysięcy złotych. Na co wydała aż tyle pieniędzy?

 

Sylwia od kilku miesięcy namawia swoją córkę, żeby została fotomodelką. Paulina postanowiła spróbować i właśnie się przygotowuje do swojej pierwszej sesji zdjęciowej. Jak oceni ją nasza ekspertka?

 

21 letnia Darina przyjechała do Polski z Ukrainy, żeby zrobić międzynarodową karierę fotomodelki. Dzisiaj może się już pochwalić naprawdę profesjonalnym portfolio. Mama Dariny – Alla od dziecka przygotowywała ją do tej roli...

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Jak uniknąć koszmaru na porodówce?
Następny odcinek:

Jak uniknąć koszmaru na porodówce?