powrót do listy

Wykrywacz kłamstw powie mi, czy mnie zdradziłaś

Wykrywacz kłamstw powie mi, czy mnie zdradziłaś
RwT 2000 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl
Żyją w przekonaniu, że zostali zdradzeni, i żeby mieć stuprocentowe dowody chcą poddać swoich partnerów badaniu wykrywaczem kłamstw. Czy jednak oskarżenie o niewierność zgodzą się na takie badanie?

Beata jest święcie przekonana, że skoro jej ukochany nie chce się z nią kochać to oznacza to, że ma kochankę. To nie są jedyne dowody obciążające – jej zdaniem Darka.

Czy jednak za oziębłością Darka naprawdę kryje się inna kobieta?

Magda przestała ufać swojemu chłopakowi pół roku temu kiedy bez jej wiedzy i zgody poszedł z kumplami do klubu nocnego. Jest pewna, że właśnie tego wieczoru marcin ją zdradził. Czy ma no to jakieś dowody?

Marcin wszystkiemu zaprzecza i odbija piłeczkę w stronę Magdy twierdząc, że to ona zdradziła jego na wieczorze panieńskim u swojej przyjaciółki. Jaka jest w takim razie prawda i kto zdradził kogo?

Jarek z żoną gościli w Rozmowach w Toku już trzy lata temu jako rodzice energicznych trojaczków. Dziś ich problemem jest zdrada o którą Jarek podejrzewa Anię. Jest pewien, że żona doprawiła mu rogi z jego dobrym kolega z pracy. Jakie ma na to dowody?

Ania  twierdzi, że nigdy nie zdradziła Jarka. Czy jednak mówi prawdę?

Artur jest z Asią dwa lata, a od trzech miesięcy podejrzewa ją o zdradę ze swoim byłym chłopakiem i „bóg wie z kim jeszcze”. Skąd te podejrzenia?

Asia do tej pory nie miała szansy na to by się wytłumaczyć z tego zdarzenia. Czy jednak rzeczywiście jest niewinna?

źródło: TVN
zamknij
Żadna dziewczyna nie dorówna mojej mamusi!
Następny odcinek:

Żadna dziewczyna nie dorówna mojej mamusi!