Rozwód to była najlepsza decyzja w moim życiu!
rwt_24_10 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Wiele młodych dziewczyn marzy o tym, żeby być żonami. Dziewczyny, które dziś poznacie marzą o tym, żeby zapomnieć ten czas, kiedy były żonami. Dopiero po rozwodzie poczuły, że żyją i rozkwitają.

Czy takie szczęśliwsze, bardziej kobiece i radosne stały się też bardziej atrakcyjne dla mężczyzn? To oceni nasza męska loża komentatorów, składająca się w całości z mężczyzn, którzy są singlami szukającymi związku.

Justyna po rozwodzie postanowiła zmienić w życiu wszystko, nie tylko swój pseudonim artystyczny, bo kiedyś była Buenos Ares, dziś jest Buenos. Jak sama twierdzi, dopiero po rozwodzie mogła zacząć się realizować artystycznie. Co ją tak wstrzymywało?

 

Asia po rozwodzie odkryła w sobie ogromne pokłady kobiecości, a nawet seksapilu, bo zaczęła się rozbierać przed obcymi facetami… pozując do erotycznych zdjęć i nie chce za to żadnych pieniędzy. Dlaczego więc to robi?

 

Grażyna po rozwodzie miała poczucie klęski i fatalną samoocenę. Spróbowała z portalami matrymonialnymi i odbyła ponad 70 randek w ciągu roku. Wtedy znowu poczuła się atrakcyjna i doceniana. Czy wreszcie znalazła swoją drugą połówkę?

 

Teresa wytrzymała w małżeństwie tylko 2 lata, ale jej zdaniem to aż 2 lata, bo jak sama mówi: „W małżeństwie więdłam, a teraz kwitnę! Po rozwodzie 3 miesiące chodziłam do psychologa leczyć się po tym małżeństwie i do dziś nie stworzyłam z żadnym facetem związku, a od rozwodu minęły 4 lata.” Jaka jest szansa na szczęśliwy związek Teresy?

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Jak zrobić karierę w disco polo?
Następny odcinek:

Jak zrobić karierę w disco polo?