powrót do listy

Robię doktorat z uwodzenia!

Robię doktorat z uwodzenia!
RWT 1969.mov 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl
Dziewczyny miejcie się na baczności! Panie w studio, mimo że jako modelki i hostessy mają na co dzień do czynienia z podrywaczami, też są wyjątkowo czujne! Dziś gośćmi Ewy Drzyzgi są dyplomowani podrywacze – ludzie którzy spędzili godziny na wykładach, dotyczących uwodzenia i w pocie czoła ćwiczyli się w podrywaniu.

Bartek zamierza dopiero zostać mistrzem w podrywaniu, ale już dziś potrafi w ciągu wieczoru uwieść i wykorzystać nawet trzy dziewczyny. Kluczem do sukcesu jest to, że jak twierdzi, „kobiety są przeważnie głupie”. Skąd do tej pory czerpał pomysły na podryw?

Oskar poszedł na kurs uwodzenia, bo jak twierdzi, dla kobiet był zerem. Nie traktowały go jak mężczyznę a na randkę mógł liczyć jedynie z litości. Dziś jest już po czterech kursach i potrzebuje tylko siedmiu godzin by trafić z dziewczyną do sypialni.

Marcin został porzucony siedem razy. W końcu powiedział sobie „dość!” i zainwestował. Przez pięć lat wydał prawie sześćdziesiąt tysięcy złotych w kursy uwodzenia. Czy ta kosztowna inwestycja mu się opłaciła?

Dawid miał czternaście lat, kiedy postanowił szkolić się w uwodzeniu kobiet. Nie próbuje nawet ukrywać, że to brudna gra i że ciosy zadaje się głównie poniżej pasa…. Czuje się usprawiedliwiony bo… manipuluje kobietami tylko po to, by dać im rozkosz. Jak to robi?

źródło: TVN
zamknij
„Sprzedali mnie za 20 dolarów” – kambodżańskie piekło nieletnich prostytutek.
Następny odcinek:

„Sprzedali mnie za 20 dolarów” – kambodżańskie piekło nieletnich prostytutek.