Miałam swoje 5 minut sławy
rwt_04_11 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Nie mogli opędzić się od paparazzi, mieli rzesze fanów na portalach, nie musieli martwić się o pieniądze, korzystali z popularności. Mieli swoje 5 minut. Ile zmieniło się w ich życiu?

 

Iga Wyrwał – polska fotomodelka, rozmiar biustu: G. „Posiadaczka najpiękniejszych piersi świata” - taki tytuł przyznał jej jeden z branżowych tygodników w 2008, kiedy miała lat 19.  Jej rozbierane zdjęcia pojawiały się w amerykańskim Playboyu  i innych zagranicznych i polskich magazynach.  Popularność, którą zdobyła za sprawą swoich piersi zapewniła jej też miejsce w programie Taniec z Gwiazdami.

 

Najbardziej znana Izabela w Polsce? To oczywiście Izabel Marcinkiewicz z domu Olchowicz.  Po zaledwie roku znajomości 28-letnia pochodząca z Brwinowa dziewczyna została żoną byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza.  W mediach zawrzało. Atmosferę podgrzewał fakt, że w trakcie związku z Izabel Kaz rozwiódł się z żoną.  Byli nierozłączni i nie wstydzili się okazywać swoich uczuć ….  Cała Polska była w szoku, kiedy okazało się, że Izabel i Kaz mają kryzys w małżeństwie, a potem, - że planują rozwód…

 

Na montażu: Iwona Węgrowska 34 – letnia piosenkarka,  8 lat temu zasłynęła piosenką, która nagrała z zespołem Feel jej popularność ugruntował kolejny hit ,kontrowersyjna Iwona znana jest też z odważnych zdjęć publikowanych na plotkarskich portalach.  Ponadto 3 lata temu wyszła za mąż za starszego od siebie o 22 lata Polaka pochodzącego z Los Angeles.  Ślub odbył się w Las Vegas, po półtora roku Iwona była już rozwódką.

 

Polska Andżelina Jolie. Sama mówi o sobie, że zajmuje się robieniem szumu wokół siebie i wywoływaniem skandali.  Przeszła już kilka operacji plastycznych, żeby upodobnić się do swojej idolki. Ostatnio makijażysta prawdziwej Angeliny przemieniał naszą polską Andżi w wersję jak najbardziej zbliżoną do amerykańskiego oryginału. Niegrzeczna polska Andżelina odwiedzała też więzienne mury i wcale nie była tam w gościach. (nagłówki) Wciąż dochodzi do siebie po tym jak wypadła z 4 piętra i jeździła na wózku inwalidzkim.  Kilka lat temu była w już w Rozmowach w toku w programie „Urodziłam się, żeby być gwiazdą”.  Co usłyszycie od niej?

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Mój piesio jest dla mnie całym światem!
Następny odcinek:

Mój piesio jest dla mnie całym światem!