Jak szybko wrócić do sylwetki sprzed ciąży?
RWT 2487 
OGLĄDAJ W PLAYER.pl

Nie każdej kobiecie łatwo jest uwierzyć, że po porodzie  -  z nadwagą,  z rozstępami mają prawo czuć się pięknie  i kobieco.  Dziewczyny, które  poznacie mają właśnie taki problem. Niedawno urodziły i marzą o tym, żeby wrócić do sylwetki sprzed ciąży.

 

Wskazówki, jak to zrobić zdrowo i mądrze dostaną dziś od Edyty  Litwiniuk, która nie tylko jest mamą 2 córek, ale też trenerem i specjalistą do spraw dietetyki. Edyta na co dzień  pomaga mamom wrócić do formy po ciąży.

Magda urodziła drugie dziecko zaledwie 4 miesiące temu, ale ćwiczy zawzięcie od kiedy jej córeczka skończyła tydzień. Skąd u niej taki pośpiech?

Lila ma już 16-letniego syna, ale 2 i pół roku temu niespodziewanie zaszła w drugą ciążę.  Przed tą ciążą ważyła 75 kg , a dziś waży prawie 100 kilogramów!

Iwona jest samotną mamą 8 miesięcznej Lenki. Na finiszu ciąży ważyła 81 kilo. Od tej pory przybrała jeszcze na wadze… i to właśnie, z powodu tego jak wygląda, stała się samotnicą, która stroni od mężczyzn…

Kasia jest mamą 8 miesięcznej Wiktorii. Dziś waży 7 kg więcej niż przed ciążą. Mimo to, te parę dodatkowych kilogramów zatruwa życie całej rodziny. Maż Kasi wysłał do nas maila z prośbą, żebyśmy porozmawiali z nią o tej jej, jak mówi, obsesji...

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij
Podrywam w sieci na cudze fotki!
Następny odcinek:

Podrywam w sieci na cudze fotki!