powrót do listy

Po co talent, po co szkoła – ja pozować będę goła!

Po co talent, po co szkoła – ja pozować będę goła!
RWT 2018 
Jednych nawet sama myśl, że mogli by być widziani nago przeraża. Inni natomiast, jak dziewczyny, które goszczą w dzisiejszym programie, uważają, ze pokazanie się całej Polsce bez ubrania to szczyt marzeń. Chcą być gwiazdami z rozkładówek w pismach dla mężczyzn. Dlaczego jednak im się to jeszcze nie udało?

Julita marzy nie o jednej rozkładówce, ale o etacie  rozbieranej gwiazdy w prestiżowym magazynie dla panów. Niestety do tej pory udało się jej trafić jedynie na erotomana z aparatem.

 

Ewa miała piętnaście lat kiedy wspólnie z koleżankami zrobiła sobie rozbieraną sesję. W jej rodzinnej miejscowości zdjęcia się podobały, mimo, że wtedy nie planowała ich pokazywać. Nauczona doświadczeniem uznała, że to dobry pomysł na przyszłość. Już za rok po swojej osiemnastce powinna pojawić się na rozkładówce w męskim magazynie. Takie ma plany. Jakie są jednak szanse, że marzenia się spełnią?

Stasia  - mama Ewy całkowicie popiera jej plany i uważa, że jest to niepowtarzalna szansa na sukces.

Kasia marzy o karierze fotomodelki erotycznej, mimo, że ludzie wprost mówią co sądzą o jej nagich sesjach. Bardziej przejmuje się tym, że już dwa razy wysłała do gazety zdjęcia i nie otrzymała żadnej odpowiedzi.

Rozbieranie się przed obiektywem to robota cięższa od kopania rowów ale Ilona wybiera tą harówkę dla sławy i kasy i już wkrótce planuje być na rozkładówce. Wcześniej jednak trafi na stół operacyjny. Co planuje w sobie poprawić?

Patrycja poznała Hugh Hefnera, założyciela Playboya. Była króliczkiem, dziewczyną z kalendarza, dziewczyną z rozkładówki i pojawiła się tez na okładce. W świecie rozbieranych sesji zdobyła już prawie wszystko. Co jednak musiał zrobić by jej marzenia się spełniły?

źródło: TVN
zamknij
Nie mówcie o mnie „dzieciobójczyni”!
Następny odcinek:

Nie mówcie o mnie „dzieciobójczyni”!