Jak się zdradzają gimnazjaliści?

następna strona
powrót do listyPoprzednia

Nie chcę na zmywaku pracować, wolę na estradzie brylować!

Nie chcę na zmywaku pracować, wolę na estradzie brylować!
Rozmowy w toku 2290

„Nie uda ci się!”, „Nie nadajesz się do tego!” albo: ”Przestań marzyć i znajdź normalną pracę!”. Tak rodzice dzisiejszych gości reagują na marzenia swoich dzieci o sławie. Czemu nie wierzą we własne pociechy?

Wanda ma pod swoim dachem nieoszlifowany brylant. Nie wierzy jednak, że Krzyś zrobi kiedyś karierę na estradzie, i dlatego ma więc wobec wnuka nieco inne plany. Jakie? Kriss, nie chce babci łamać serca, ale ma zupełnie inne plany.

Danusia uważa, że jej córka zamiast castingami powinna się zająć dziećmi i robotą. Jej zdaniem powinna być kierowniczką sklepu, a nie jak to mówi ”pożal się Boże aktorką”. Nie nadaje się na aktorkę bo jest po prostu gruba, nie ma klasy i urody oraz nie ma talentu. Dlaczego mimo takich braków Paulina się jednak nie poddaje?

Krzysztof jeszcze rok temu był spokojny o przyszłość swojego syna, niestety syn, zamiast menadżerem, postanowił zostać aktorem. Dlaczego Krzysztof nie wierzy, że na tym można zarobić? Wojtek uważa, że ma inny talent i co za tym idzie ma też całkiem inny plan na życie.

Halina nie potrafi ocenić, czy jej córka Oksana ma talent aktorki. Wie jednak, że przez jej niespełnione marzenia o byciu sławną aktorką dzieci Oksany znalazły się w domu dziecka.

Oksana twierdzi, że będzie aktorką i chciałaby, żeby jej mama ją w tym wspierała zamiast wybijać jej to z głowy.

 

zamknij