Mam łuszczycę, nie trąd!
RWT 1994.mov 
Okazuje się, że łuszczyca, która sama w sobie nie jest śmiertelna potrafi odebrać chęć do życia. Potrafi też zniszczyć poczucie kobiecości i zachwiać wiarą w siebie. W dzisiejszym programie lekarz dermatolog i psycholog postarają się pomóc kobietom chorym na łuszczycę.

Ewelina zachorowała na łuszczycę cztery lata temu. Przez cały ten czas nie może uwierzyć, że jej mężczyźnie to najzwyczajniej w świecie nie przeszkadza i że nie brzydzi się jej w sytuacjach intymnych.

 

Anita chciałaby kochać i być kochaną. Czy mężczyzną przeszkadza to, że Anita ma łuszczycę, czy może sama nie znosi tego jak wygląda. Czy to że jest sama to jej świadoma decyzja?

 

Dorota przez łuszczycę musiała zrezygnować ze szkoły, z pracy z basenu, z fryzjera. Wszyscy traktowali  - jak mówi – jak trędowatą. Nauczyła się więc żyć jak trędowata w świecie zdrowych ludzi i znalazła sobie chorego męża z którym ma chore dzieci. Czy jednak dzięki temu jest szczęśliwa?

 

Iwona uważa, że łuszczyca zabrała jej wszystko – szczęście rodzinne, miłość, poczucie własnej wartości i chęć do życia dała jej za to przekonanie, że jest gorsza. Mimo wszystko Iwona chce żyć normalnie.

 

Agnieszka nie tylko zamknęła się w domu, ale nie może też uwolnić się od myśli, że łuszczyca zniszczy jej związek, zwłaszcza, że usłyszała kiedyś od swojego chłopaka, że on jej się brzydzi.

źródło: TVN

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Ani lekarz - ani psycholog nie powie mi tego co usłyszałam we wrocławskim gabinecie wróżki Małgorzaty i wróża Grzegorza. Oczywiście, że inna fachowa pomoc w mojej chorobie jest też wazna. Same konkrety jednak powróżyli mi Ci wróżbici. To zupełnie inna i niezbędna profesjonalna wiedza też bardzo ważna i jak dlamnie bardzo przyszłościowa.... rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   Twój przypadek nie jest pojedynczy.Takie czasy, że człowiek idzie tam gdzie jest realna pomoc. Od czasu do czasu i ja odwiedzam we Wrocławiu wróżbitów Małgorzatę i Grzegorza, bo póżniej żyje mi się łatwiej... Agnieszka. Warszawa

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     Pomoc | Zasady forum
     Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
     zamknij
     Na kosmetyki wydam ostatni grosz
     Następny odcinek:

     Na kosmetyki wydam ostatni grosz