powrót do listy

Kręcą mnie tylko żonaci faceci!

Kręcą mnie tylko żonaci faceci!
RWT 1981.mov 
Lubią sięgać po zakazany owoc. Obrączka na palcu mężczyzny działa na nie jak magnes. Kiedy widzą żonatego nie zważają na konsekwencje i muszą go zdobyć. Dzisiaj w studio poznacie dziewczyny które nie odpuszczają żadnemu zaobrączkowanemu facetowi. Jakie mają wytłumaczenie swoich zainteresowań?

Mariola przyznaje, że nic tak nie poprawia jej samopoczucia jak spotkania z żonatymi mężczyznami. W ciągu dziesięciu lata przerobiła już stu osiemdziesięciu posiadaczy złotych obrączek. Dlaczego umawia się tylko z żonatymi?

 

Czy Asia której inna kobieta rozbiła małżeństwo będzie w stanie przekonać Mariolę do zmiany podejścia do życia?

 

Facetów zdradzających swoje żony Monika uważa za głupków, którzy nie potrafią dotrzymać danego słowa. Jednak mimo takiej dość surowej opinii Monika nie trzyma się od żonatych z daleka. Dlaczego się więc po tych „głupków”?

 

Emila do niedawna myślała jak Monika, jednak teraz zupełnie zmieniła myślenie. Czy będzie w stanie zmienić Monikę?

 

Agata jeszcze do niedawna wyznawała zasadę „Jeśli ciacho to tylko żonate!” Co się takiego wydarzyło, że dziś zmieniła zainteresowania?

 

Jeszcze do niedawna Gosię bawiły romanse z żonatymi. Ale pewnego dnia poznała kogoś dla kogo postanowiła zmienić całe swoje życie. Czy się jej to udało?

 

Ania na własnej skórze poczuła jak tragicznie może skończyć się może zdaniem kochanek „niewinna zabawa z żonatym mężczyzną”. Przez kochankę ojca straciła kontakt nie tylko z nim, ale twierdzi też, że pochowała mamę, która nie potrafiła pogodzić się z tym że jej mąż ją zdradzał.

źródło: TVN
zamknij
Wykrywacz kłamstw się nie myli - zdradziłeś mnie!
Następny odcinek:

Wykrywacz kłamstw się nie myli - zdradziłeś mnie!